Członek Zarządu Altom sp. z o.o. sp.k., Dyrektor Marketingu

Paulina Żurowska-Wrzesińska

Sukcesorka w firmie rodzinnej założonej przez ojca, marketingowiec, lider wielu projektów.

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Chemii) oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (Wydział Zarządzania). Wiedzę managerską uzupełniła kończąc Program Rozwoju Managerskiego „Management” na licencji Harvard Business School.

W firmie taty pracuje na stałe od 8 lat. Od liceum dorabiała w niej podczas wakacji, co roku będąc w innym dziale, by poznać firmę „od podszewki”. W 2010 roku przejęła zarządzanie w Dziale Marketingu. Efektem pracy jej zespołu są m.in. unowocześnione działania marketingowe, uporządkowanie portfolio marek oraz rozwój firmowego studia projektowego Altom Design Studio. W zeszłym roku koordynowała wydanie pierwszego w historii firmy TrendBooka prezentującego aktualne trendy modowe w powiązaniu z produktami firmy. Jest liderem rebrandingu i przebudowy salonu firmowego, na wzór którego planuje otworzyć kolejne placówki detaliczne w całej Polsce.

W 2015 roku rozpoczęła wspólnie z tatą proces sukcesji. Jej ambicja, perfekcjonizm i konsekwencja w dążeniu do celu wróży stabilną przyszłość firmy rodzinnej. Empatyczna i emocjonalna stawia na zespół, jego doświadczenie, wysokie kompetencje i duże zaangażowanie w pracę.