Przewodniczący Rady Nadzorczej TDJ S.A.

Tomasz Domogała

Właściciel rodzinnej firmy inwestycyjnej aktywnej w pięciu obszarach działalności – Equity, Venture, Estate, Finance oraz Fundacji.

Obecnie największym obszarem inwestycyjnym jest Equity, do którego należą między innymi notowane na GPW w Warszawie spółki z branży okołogórniczej, energetycznej, odlewniczej oraz offshore. W Venture skupione są inwestycje w innowacyjne, technologiczne startup’y, a w Estate, w nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne. Jego ulubionym obszarem jest Fundacja TDJ w ramach której wspiera edukację i rozwój dzieci i młodzieży.
Tomasz Domogała jest absolwentem Uniwersytetu Stanforda w USA, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz University of Loughborough w Wielkiej Brytanii. Po udanej sukcesji zarządza TDJ od 2010 roku, a wartość spółek w jego portfelu w ciągu ostatnich 7 lat wzrosła niemal czterokrotnie. W tym czasie dokonał 9 akwizycji przeszło 30 firm i rozszerzył działalność o nowe obszary biznesowe. Obecnie suma kapitalizacji publicznych spółek portfelowych TDJ wynosi już ponad 3 mld PLN.
Tomasz Domogała podkreśla, że najważniejsi dla niego są ludzie. Tworzenie wyjątkowych zespołów profesjonalistów jest fundamentem rozwoju TDJ.