Prezes Zarządu, Nowel Sp. z o.o.

Elżbieta Zajezierska

Wprowadziła rodzinny biznes na nowe tory. Wzorując się na nowych europejskich trendach 

Ekspert branży piekarniczej z ponad 30-letnim doświadczeniem w budowaniu pozycji największych przedsiębiorstw na rynku pieczywa w Polsce. Wprowadziła rodzinny biznes na nowe tory. Wzorując się  na nowych europejskich trendach, stworzyła zespół, który jako pierwszy na rodzimym rynku zdecydował się na produkcję wyłącznie pieczywa do dopieku. Ta strategiczna decyzja dzisiaj postrzegana jest, jako kamień milowy w historii branży. Pomysł zrewolucjonizował działalność rodzinnej firmy i przetarł szlaki innym producentom pieczywa w Polsce.

Na stanowisku Prezesa Zarządu Nowel odpowiada za kompleksowe zarządzanie spółką, która
od 2010 roku całkowicie skupiła się na rozwoju linii produktów do dopieku, co pozwoliło na zwiększenie skali produkcji i rozwój handlu z największymi sieciami w Polsce i w Europie. Dzisiaj zarządzana przez Elżbietę Zajezierską firma to jeden z wiodących producentów pieczywa mrożonego w Polsce.

Jako niekwestionowany ekspert w zakresie handlu w Polsce i na rynkach zagranicznych, Elżbieta Zajezierska przez wiele lat pełniła również funkcję Dyrektora Handlowego spółki Nowakowski Piekarnie.
Do jej obowiązków należało zarządzanie pracami działu sprzedaży i koordynowanie współpracy ze wszystkimi klientami firmy, a także wprowadzanie pieczywa spółki do największych sieci handlowych wchodzących wówczas na polski rynek (Tesco, Kaufland, Carrefour, Auchan, Géant, Biedronka).

Absolwentka Wydziału Chemii na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.